RECENZE

"Ani nevím, jak vám poděkovat... díky Vám se tento den pro nás stal nezapomenutelnou vzpomínkou na jeden z nekrásnějších zážitků. Den plný smíchu, radosti, emocí a úsměvů si nyní můžeme připomínat kdykoliv si vzpomeneme...spolupráce s Vámi byla skvělá, nenucená, bez nervozity, napětí...vše probíhalo spontánně, s humorem a když nám včera přišlo video, předčilo veškerá naše očekávání. Ještě jednou velké díky za vše."

"Jan Vágner je profesionální fotograf a kameraman. Ve své specializaci má i svatby. My jsme hledali někoho, kdo by natočil svatební propagační video pro Villu Hrdlička. Jan nám byl doporučen slovy ‘milý a sympaťák, jen je z Prahy’. A protože je jeho záběr opravdu široký, nedalo nám to a sympatického kameramana jsme pro spolupráci opravdu oslovili. Dokonce jsme ho pro vás i vyzpovídali."

"Musíme ještě jednou moc poděkovat Honzovi a panu kolegovi za skvěle odvedenou práci. V jejich podání to ani jako práce nevypadá, během celého dne se cítíte obklopeni přáteli, kteří Vás rozesmějí a pomáhají, aby vše plynulo, tak jak má. Co navíc potom, když jejich rukou vykvete taková nádherná práce při které ani jedno oko nezůstalo suché. Mockrát ještě jednou děkujeme za povýšení našeho dne do výšin o kterých jsme ani nevěděli, že mohou naše společné okamžiky dosáhnout."

"Strašně moc děkuji za naprosto boží, originální a tak pravdivé zachycení našeho krásného dne Honza je skvělý člověk, má to v oku a opravdu jsme nemohli najít nikoho povolanejsiho díky díky! vřele doporučuji všem"

"Moc krásné video, čekala jsem to hezké, ale nečekala jsem, že až tak moc, jde vidět, že pánové filmaři jsou opravdový profesionálové."

"Krásná atmosféra běžného a přesto tak výjimečného dne. Citlivě sestříháno s natočením hezkých detailních záběrů."